Inwestycja

Doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji www.Szklarska800.pl i www.Widok800.pl pchnęło nas do realizacji kolejnej inwestycji.

"Swieradow 600" to nasz nowy projekt, zlokalizowany na wysokości 600 m.n.p.m. Chcemy zaoferować naszym klientom wyjątkowe apartamenty w wyjątkowym miejscu w Świeradowie Zdroju, kilkadziesiąt metrów od Stogu Izerskiego. Odległości z miejsca inwestycji:

  • 250 m od wyciągu gondolowego
  • 600 m od głównego deptaku Świeradowa Zdrój
  • 1600 m do budowanej wieży Skywalk Świeradów Zdrój

Dwa budynki zaprojektowane kaskadowo przez doświadczoną pracownię posiadają eleganckie elewacje, zgodne z regionalnym charakterem miejscowości. Powierzchnie i układy pomieszczeń zostały dopasowane do wymagań klientów. Z miejsca inwestycji rozciąga się spokojny widok na Sępią Górę i Izery. Każdy apartament posiada przypisane miejsce parkingowe, a także balkon, loggię lub taras. Planowany termin oddania inwestycji to wrzesień/październik 2023r.

W Izerach znajduje się wiele urokliwych i interesujących miejsc. Świeradów-Zdrój można zaliczyć do najciekawszych, a w nim naszą lokalizację, przy ul. Źródlanej, nieomal przy wyciągu gondolowym i przy wylocie na wiele popularnych tras rowerowych.

W Świeradowie można tutaj skosztować miejscowych wód zdrojowych, spędzać czas na długich spacerach pośród Izerskich szklaków lub w wieli pobliskich kawiarniach i restauracjach. Jest to również idealne miejsce na wypady narciarskie: zjazdowe i biegowe. Dla aktywnych miłośników kolarstwa MTB polecamy znane już szeroko miejscowe, specjalnie przygotowane, szklaki rowerowe.

Nie muszą się Państwo martwić o wykończenie apartamentów czy też przygotowanie oraz obsługę wynajmu krótkoterminowego. Zapewniamy wykończenie wnętrza w systemie Pod Klucz i późniejszą opiekę tak apartamentem. W odróżnieniu jednak od innych inwestycji, nie narzucamy obowiązkowych, długoletnich umów.

Zapraszamy.